Ana Sayfa / Kimdir / Türk Şarkıcılar / İntizar (İntizar Arslan) Kimdir?

İntizar (İntizar Arslan) Kimdir?

İntizar Arslan, Türk arabesk müzik sanatçısıdır. 10 Mart 1974 tarihinde Bursa’da doğan sanatçı, müzik kariyerine 1990’lı yıllarda başlamıştır.

İntizar, müzik hayatı boyunca birçok başarılı albüm ve şarkıya imza atmıştır. “Gelincik”, “Dillere Düşeceğiz Seninle”, “Kara Gözlüm” ve “Ölüm Seni Arar Oldum” gibi şarkılarıyla Türk arabesk müzik dinleyicilerinin beğenisini kazanmıştır.

Sanatçı, müzik hayatının yanı sıra birçok televizyon programında da yer almıştır. “Hayatın İçinden” adlı programı, televizyon izleyicilerinin büyük ilgisini çekmiştir.

İntizar, müzik kariyeri boyunca birçok ödül kazanmıştır. 2010 yılında düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Arabesk Müzik Kadın Sanatçısı” ödülüne layık görülmüştür.

Sanatçı, müzik hayatının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir. Özellikle, Bursa’da engelli çocuklar için düzenlenen “Gözlerimiz Seninle Güler” kampanyasında yer almaktadır.

İntizar, Türk arabesk müzik sahnesinde önemli bir yere sahip olan bir sanatçıdır. Kendine özgü tarzı ve sesiyle Türk müzikseverlerin gönlünde taht kurmuştur. Müzik hayatına olan tutkusu ve çalışkanlığıyla, İntizar gelecekte de Türk arabesk müziğine yeni eserler kazandırmaya devam edecektir.

Tekrar Kontrol Edin

Güçlü Soydemir Kimdir?

Güçlü Soydemir, Türk arabesk müziği sanatçısıdır. Kendine has yorumu ve güçlü sesi ile tanınan Soydemir, …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super