Ana Sayfa / Kimdir / Türk Şarkıcılar / Ebru Yaşar Kimdir?

Ebru Yaşar Kimdir?

Ebru Yaşar, Türk pop müzik sanatçısıdır. 8 Ağustos 1978 tarihinde İstanbul’da doğan sanatçı, müzik kariyerine 2005 yılında çıkardığı “Aşkımız Buraya Kadar” adlı albümüyle adım atmıştır.

Ebru Yaşar, müzik hayatı boyunca birçok başarılı albüm ve şarkıya imza atmıştır. “Olmazsa Olmazımsın”, “Ben Ne Yangınlar Gördüm”, “Dön Ne Olur” ve “Unutabilsem” gibi şarkılarıyla Türk pop müziği dinleyicilerinin beğenisini kazanmıştır.

Sanatçı, müzik hayatının yanı sıra birçok televizyon programında da yer almıştır. Kendi adını taşıyan “Ebru Yaşar Show” adlı programı, televizyon izleyicilerinin büyük ilgisini çekmiştir.

Ebru Yaşar, müzik kariyeri boyunca birçok ödül kazanmıştır. 2013 yılında düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Pop Kadın Sanatçısı” ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca, 2015 yılında “Yalan” adlı şarkısıyla Türkiye Müzik Ödülleri’nde “En İyi Pop Şarkısı” ödülünü almıştır.

Sanatçı, müzik hayatının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir. Özellikle, lösemili çocuklar için düzenlenen “Bir Tutam Umut” kampanyasında yer almıştır.

Ebru Yaşar, Türk pop müzik sahnesinde önemli bir yere sahip olan bir sanatçıdır. Kendine özgü tarzı ve sesiyle Türk müzikseverlerin gönlünde taht kurmuştur. Müzik hayatına olan tutkusu ve çalışkanlığıyla, Ebru Yaşar gelecekte de Türk pop müziğine yeni eserler kazandırmaya devam edecektir.

Tekrar Kontrol Edin

Güçlü Soydemir Kimdir?

Güçlü Soydemir, Türk arabesk müziği sanatçısıdır. Kendine has yorumu ve güçlü sesi ile tanınan Soydemir, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super