Ana Sayfa / Kimdir / Türk Şarkıcılar / Bülent Serttaş Kimdir?

Bülent Serttaş Kimdir?

Bülent Serttaş, Türk arabesk müzik sanatçısıdır. 10 Aralık 1972 tarihinde İstanbul’da doğan sanatçı, müzik kariyerine 1994 yılında çıkardığı “Bir Yudum Sevgi” adlı albümüyle adım atmıştır.

Bülent Serttaş, müzik hayatı boyunca birçok başarılı albüm ve şarkıya imza atmıştır. “Yara Bende”, “Kara Gözlüm”, “Hani Bizim Sevdamız” ve “Gitme” gibi şarkılarıyla Türk arabesk müziği dinleyicilerinin beğenisini kazanmıştır.

Sanatçı, müzik hayatının yanı sıra birçok televizyon programında da yer almıştır. Kendi adını taşıyan “Bülent Serttaş Show” adlı programı, televizyon izleyicilerinin büyük ilgisini çekmiştir.

Bülent Serttaş, müzik kariyeri boyunca birçok ödül kazanmıştır. 2005 yılında düzenlenen Altın Objektif Ödülleri’nde “En İyi Arabesk Sanatçısı” ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca, 2011 yılında “Hani Bizim Sevdamız” adlı şarkısıyla Türkiye Müzik Ödülleri’nde “En İyi Arabesk Şarkı” ödülünü almıştır.

Sanatçı, müzik hayatının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir. Özellikle, lösemili çocuklar için düzenlenen “Bir Tutam Umut” kampanyasında yer almıştır.

Bülent Serttaş, Türk arabesk müziği sahnesinde önemli bir yere sahip olan bir sanatçıdır. Kendine özgü tarzı ve sesiyle Türk müzikseverlerin gönlünde taht kurmuştur. Müzik hayatına olan tutkusu ve çalışkanlığıyla, Bülent Serttaş gelecekte de Türk arabesk müziğine yeni eserler kazandırmaya devam edecektir.

Tekrar Kontrol Edin

Güçlü Soydemir Kimdir?

Güçlü Soydemir, Türk arabesk müziği sanatçısıdır. Kendine has yorumu ve güçlü sesi ile tanınan Soydemir, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super